Reportáže

Jsou momenty, které jsou neopakovatelné a které stojí za to pečlivě zdokumentovat. Ať už se jedná o svatbu, koncert, firemní výročí, sportovní utkání, V.I.P. večírek, maturitní ples, přehlídku nebo konferenci, dorazím na vaši událost a zachytím každý detail.

Jako reportážní fotograf se postarám o jakoukoliv kulturní, sportovní nebo společenskou událost. Úzce spolupracuji např. s “crossfiťákem” Vaškem Mrázem nebo instagramovým “milionářem” Tomášem Chlupem. Díky tomu mám bohaté zkušenosti se sportem, crossfitem a fitness, jako amatérský muzikant mám i kladný vztah k festivalům, koncertům a plesům.

Ačkoliv doporučuji mít na událost odborníka zvlášť na foto a zvlášť na video, dokáži zastat roli kameramana – pokud zrovna nefotím. Díky své technice zvládnu i videozáznam dvěma objektivy zároveň, disponuji klopovými mikrofony pro záznam rozhovorů a vlogů. Následně se postarám o videosestřih reportážního charakteru.

Pracuji s profi technikou

Miluji technologické vychytávky a nespokojím se s průměrem, průběžně aktualizuji svou sbírku objektivů a z každého se snažím vytěžit co nejvíce z jeho potenciálu. Spolu s technikou se snažím posouvat limity svých dovedností. Fotografování s vámi pro mě proto bude další výzvou k dokonalejším výsledkům, včetně pořízení reportážních videozáběrů. Dokáži zajistit i snímání profesionálním dronem.

Mám rád osobní a individuální přístup. Spokojenost klientů je pro mě na prvním místě.

Hodnocení klientů

„Pavel se stal dvorním fotografem našich závodů i dalších projektů, mezi které patří i BCROSS GYM (největší sportovní centrum na jihu Čech), BCROSS EQUIPMENT (e-shop se sportovním vybavením) nebo kanál na YouTube s mým jménem. Za dobu spolupráce jsme se naladili na stejnou vlnu a výborně si rozumíme, Pavel rychle zapadl do týmu a vždy odvede skvělou práci.“
Vašek Mráz – crossfiťák & pořadatel BCROSS CHALLENGE
Jako influencer potřebuji kvalitní vizuální obsah, který osloví mé sledující, ale i obchodní partnery, jejichž produkty prezentuji, často se jedná o firmy s vybraným vkusem a nároky. S Pavlem spolupracuji na pravidelné bázi od roku 2020, za tu dobu udělal nepřehlédnutelný pokrok a přesně splňuje to, co se od focení očekává. Navíc je vidět, že ho tahle práce baví!
Tomáš Chlup – instagramový “milionář”
„Pavlovi jsme svěřili fotoprodukci našich výrobků a jeho služby rádi nabízíme i našim velkoobchodním partnerům pro prezentaci jejich produktových řad. Všechny snímky jsou barevně i kompozičně zajímavé a vždy se setkaly s úspěchem. Vydařená jsou i krátká produktová videa, která s Pavlem tvoříme jako ‘bonus’ během focení.“
Martin a Lucie z CBD Group
„Mezi lidmi je Pavel jako ryba ve vodě, do světa tanečníků a umělců rychle zapadl. Při pořizování videí s námi a s objektivem v ruce protančil několik lekcí, výborně se postaral také o reportážní zachycení castingu, kdy jsme hledali tým doprovodných tanečníků pro plánované turné Jiřího Korna. Je to kluk do akce i do pohody.“ :)
Anet Antošová – choreografka, tanečnice, lektorka
„Velmi častou slabinou při tvorbě grafických návrhů bývají nekvalitní fotografie dodané klientem. Kreslicími plátny v mém počítači už ale prošly stovky fotek z Pavlovy dílny a byl to vždy opačný případ — jeho snímky se staly dominantou vizuálu samy o sobě a po doplnění pár stručných textových sdělení vznikl poutavý a úspěšný výstup. Taková práce je radost!“
Aleš Dokulil – grafik, designér
„Ve světě svateb a večírků jsem se za dobu svého působení setkal se stovkami dodavatelů. Pavel patří k fotografům, který si “na nic nehraje”, chová se skromně, přirozeně, je na něj spoleh a odevzdává kvalitní snímky. Navíc jsou výstupy jeho práce na vzestupné úrovni. To jsou důvody, proč ho vždy rád doporučím svým klientům.“
Grigorij Orljanski – DJ Gizzy
„Pavla jsme oslovili pro nafocení snímků s našimi děti. Je vidět, že si práci s lidmi užívá a svým přístupem se podílí na tom, že jsou snímky pozitivně laděné a uvolněné. Po velmi dobré zkušenosti jsme jej využili i pro focení našeho projektu s prémiovými tkaninami. Přejeme Pavlovi spoustu dalších spokojených zákazníků, určitě jej v budoucnu znovu oslovíme.“
Karel Fikejz

Na hodinu nebo celý den?

Budu vám k dispozici tak dlouho, jak bude potřeba. Cena se bude odvíjet od délky události, lokalitě a množství snímků, které mají být výstupem. Na typizovanou událost, jakou je např. maturitní ples, lze zvolit některý z balíčků.

Po fotografování se věnuji postprodukci vybraných snímků a hotové výstupy standardně předávám v digitální podobě. Díky spolupráci s profesionální tiskařskou agenturou pro vás rád zajistím i kusovou výrobu fotografií nebo tisk fotoalba.

Máte zájem o mé služby?

Neváhejte a ozvěte se mi co nejdříve. Pokud se nám podaří sladit termín, probereme vaši představu a společně naplánujeme smysluplný koncept, aby v den focení proběhlo vše hladce.