Firmy, produkty

Prezentujte sebe, své podnikání a produkty tím správným způsobem. Dokonce i v době chytrých telefonů stále platí, že profesionální fotografie lépe zaujmou a více prodávají.

V době internetu a sociálních sítí jsou nároky na vizuální stránku vyšší než kdy dřív. Kvalitně zpracovaná prezentace je proto doménou každé úspěšné firmy – od velké společnosti po lokální prodejce a dodavatele.

Postarám se o nafocení vašich výrobních prostor, interiérů a provozoven, zaměstnanců, výrobků, potravinových doplňků, pokrmů, oblečení nebo vozového parku. Fotografování osob a produktů lze zrealizovat i v ateliéru, kde je dostatečný klid, rekvizity i potřebné světelné podmínky.

Pracuji s profi technikou

Miluji technologické vychytávky a nespokojím se s průměrem, průběžně aktualizuji svou sbírku objektivů a z každého se snažím vytěžit co nejvíce z jeho potenciálu. Spolu s technikou se snažím posouvat limity svých dovedností. Fotografování s vámi pro mě proto bude další výzvou k dokonalejším výsledkům. Dokáži zajistit i snímání profesionálním dronem.

Mám rád osobní a individuální přístup. Spokojenost klientů je pro mě na prvním místě.

Hodnocení klientů

„Pavel se stal dvorním fotografem našich závodů i dalších projektů, mezi které patří i BCROSS GYM (největší sportovní centrum na jihu Čech), BCROSS EQUIPMENT (e-shop se sportovním vybavením) nebo kanál na YouTube s mým jménem. Za dobu spolupráce jsme se naladili na stejnou vlnu a výborně si rozumíme, Pavel rychle zapadl do týmu a vždy odvede skvělou práci.“
Vašek Mráz – crossfiťák & pořadatel BCROSS CHALLENGE
Jako influencer potřebuji kvalitní vizuální obsah, který osloví mé sledující, ale i obchodní partnery, jejichž produkty prezentuji, často se jedná o firmy s vybraným vkusem a nároky. S Pavlem spolupracuji na pravidelné bázi od roku 2020, za tu dobu udělal nepřehlédnutelný pokrok a přesně splňuje to, co se od focení očekává. Navíc je vidět, že ho tahle práce baví!
Tomáš Chlup – instagramový “milionář”
„Pavlovi jsme svěřili fotoprodukci našich výrobků a jeho služby rádi nabízíme i našim velkoobchodním partnerům pro prezentaci jejich produktových řad. Všechny snímky jsou barevně i kompozičně zajímavé a vždy se setkaly s úspěchem. Vydařená jsou i krátká produktová videa, která s Pavlem tvoříme jako ‘bonus’ během focení.“
Martin a Lucie z CBD Group
„Mezi lidmi je Pavel jako ryba ve vodě, do světa tanečníků a umělců rychle zapadl. Při pořizování videí s námi a s objektivem v ruce protančil několik lekcí, výborně se postaral také o reportážní zachycení castingu, kdy jsme hledali tým doprovodných tanečníků pro plánované turné Jiřího Korna. Je to kluk do akce i do pohody.“ :)
Anet Antošová – choreografka, tanečnice, lektorka
„Velmi častou slabinou při tvorbě grafických návrhů bývají nekvalitní fotografie dodané klientem. Kreslicími plátny v mém počítači už ale prošly stovky fotek z Pavlovy dílny a byl to vždy opačný případ — jeho snímky se staly dominantou vizuálu samy o sobě a po doplnění pár stručných textových sdělení vznikl poutavý a úspěšný výstup. Taková práce je radost!“
Aleš Dokulil – grafik, designér
„Ve světě svateb a večírků jsem se za dobu svého působení setkal se stovkami dodavatelů. Pavel patří k fotografům, který si “na nic nehraje”, chová se skromně, přirozeně, je na něj spoleh a odevzdává kvalitní snímky. Navíc jsou výstupy jeho práce na vzestupné úrovni. To jsou důvody, proč ho vždy rád doporučím svým klientům.“
Grigorij Orljanski – DJ Gizzy
„Pavla jsme oslovili pro nafocení snímků s našimi děti. Je vidět, že si práci s lidmi užívá a svým přístupem se podílí na tom, že jsou snímky pozitivně laděné a uvolněné. Po velmi dobré zkušenosti jsme jej využili i pro focení našeho projektu s prémiovými tkaninami. Přejeme Pavlovi spoustu dalších spokojených zákazníků, určitě jej v budoucnu znovu oslovíme.“
Karel Fikejz

Kolik stojí mé služby?

Každé fotografování pro firemní klientelu je vysoce individuální. Rád vám připravím individuální nabídku na míru vašim představám a potřebám. Mohu zajistit i produkční tým (vizážista, modelové, modelky, asistentka), kteří se postarají o skvělý výsledek i hladký průběh focení.

Po fotografování se věnuji postprodukci vybraných snímků a hotové výstupy standardně předávám v digitální podobě. Mohu vám doporučit i další kreativce, kteří se postarají o design a profesionálně zpracované grafické návrhy, včetně tisku a výroby reklamních materiálů.

Máte zájem o mé služby?

Neváhejte a ozvěte se mi co nejdříve. Podobně jako svatební kapela, i fotograf totiž může poskytnout volný termín jen nejrychlejším zájemcům. Rád s vámi proberu, co bude potřeba, mé služby si můžete rezervovat klidně i s dvouletým předstihem.