/
O mně

Něco o mně

Jsem fotograf, na kterého se můžete obrátit a spolehnout. Pocházím z Jindřichova Hradce, aktuálně se nejčastěji pohybuji v okolí Českých Budějovic. 

Jsem perfekcionista, co se rád zdokonaluje, na každé focení se důkladně připravuji. Ve svých fotkách miluji emoce a příběh, proto rád fotím svatby, portréty a všechny zajímavé momenty lidského života. Baví mě zachycovat okamžiky radosti, očekávání, štěstí a naplnění. Tu chvíli vycítím a pak už jenom ,,cvak”.

Vše to začalo před několika lety…

Půjčil jsem si zrcadlovku a vyrazil do přírody, kde jsem fotil přátele, kytičky a svět pod drobnohledem makro objektivu. Po čase se mi ozvali kamarádi Dianka a David s odvážnou myšlenkou, zda bych se postaral o focení jejich svatebního dne. Byla to tehdy obrovská výzva, svatbu jsem nafotil s vypůjčeným fotoaparátem a teprve na místě jsem si uvědomil, jaká je to zodpovědnost! A přesto, že byli přátelé s fotografiemi spokojeni, já věděl, že je tam stále velký prostor ke zlepšení. Po této první příležitosti jsem absolvoval několik fotografických kurzů a záhy mě svět fotografování zcela pohltil – fotil jsem vše, pořád a všude, po nocích jsem pak trávil řadu času u počítače nad post produkcí.

Zakázky postupně přibývaly a sladit fotografování s tehdejší prací a rodinou nebylo vůbec jednoduché. V týdnu i o víkendech jsem býval často v terénu, ať už při focení svateb, portrétů, produktů, koncertů nebo sportovních eventů, bylo mezi nimi i několik zajímavých zakázek v zahraničí. Díky skvělému přístupu mé trpělivé manželky jsme spolu vše ustáli a v roce 2021 se ze mě stal fotograf na plný úvazek. Nyní pracuji sám na sebe, plním si své sny a své nadšení pro focení sdílím i se svými klienty.

Zajímá vás více? Prohlédněte si mé snímky zde na webu a sledujte mě na Instagramu. Tak nejlépe zjistíte, co dělám a jak mám svou práci rád. Bude mi potěšením poznat vás osobně a zachytit všední i nevšední epizody vašeho života.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.